Nabízíme úpravy řídících jednotek  motorů

1,2 TSI 63 kW a 1,6 TDI 55 a 66 kW

Neváhejte nás kontaktovat

Petr Bartoň – 605 004 001

KATALYZÁTORY RACE

KATALYZÁTOR RACE 100děrový s FIA homologací průměr 104mm

- cena 4.600,- bez DPH

 

KATALYZÁTOR RACE 100děrový s FIA homologací, průměr 125mm

- cena 6.600,- bez DPH

 

Více informací na: http://eshop.lscmotorsport.cz/turba-vyfuky/katalyzatory

Katalog produktů MoTeC 2016

Letošní katalog produktů firmy MoTec ve formátu pdf ke stažení.

Velikost 6MB

S pirátskou vlajkou pro 3. místo: Chorvatský Buzet s SVC Vitver Racing v European Hillclimb Championship.

Poslední, a to 13. podnik ME se konal na jihovýchodě Evropy, kam se tým SVC Vitver Racing rozjel korunovat první místo ve své třídě E2-SH a udržet průběžné 3. místo v ME kategorii II, za fenomenálními Italy Simonem Faggiolim a Faustem Bormolinim. Tým udělal dost změn na Vláďově Audi WTTR- DTM z důvodu větší spolehlivosti vozu, hlavně při řazení. Ale díky pracovní vytíženosti majitele a prioritního jezdce týmu nebylo možné vůz plně otestovat, a tak chování Audi byla taková jedna neznámá. Neopomeneme ani na účast Martina Šípka z BP Autosport Bruntál, který si zde prvně vyzkoušel dvoulitrový vůz Lotus Evora z dílen SVC Náchod.

Číst dál: S pirátskou vlajkou pro 3. místo: Chorvatský Buzet s SVC Vitver Racing v European Hillclimb...

Jakub Trnka test Norma M20 F po úpravách v LSC Motorsport

Marek Fried si v Brně dojel pro titul

Jezdci brněnského týmu KT motorsport se zúčastnili  Podzimní ceny Brna, nyní nově nazývané Masaryk Racing days. Ta byla zároveň předposledním okruhovým podnikem u nás, když posledním bude v úvodu října Epilog, také na Masarykově okruhu. Zároveň se ale již definitivně  rozhodovalo ve sprinterských disciplínách. Tým startoval v obvyklé letošní sestavě a nasazoval tedy dvojici svých vozů Lotus Exige a trojici jezdců do obou sprintů a také do sobotního dvouhodinového závodu.

Číst dál: Marek Fried si v Brně dojel pro titul

Vladimír Vitver si „vyřídil účty" s Dobšinským kopcem a na Slovensku vyhrál

Jeden z nejhezčích závodů sezóny byl zároveň jedním z nejlépe obsazených letošních podniků v rámci skupiny E2-SH a o to více je ceněno první místo... Rekapitulaci právě uplynulého závodu musíme začít u loňského ročníku Dobšinského kopce. Loni byl totiž otevřen účet mezi Vladimírem Vitverem a Dobšinským kopcem ve prospěch slovenské trati. Došlo k tomu díky havárii ve druhé závodní jízdě. Jasně vyhraný závod tehdy skončil pro českého reprezentanta 2 kilometry před cílovou čárou, bohužel. Tehdy směřovala výprava SVC Vitver Racing zpět do Náchoda s myšlenkami na srovnání nelichotivé bilance a to i s úroky. Jak se toto předsevzetí podařilo naplnit napověděl úvodník, pojďme se ale na průběh závodního víkendu u našich východních sousedů podívat podrobněji.

Číst dál: Vladimír Vitver si „vyřídil účty" s Dobšinským kopcem a na Slovensku vyhrál